Lauko baldų gamyba

Kokybiški ir patogūs sodo baldai suteiks Jūsų poilsiui ypatingą malonumą ir komfortą. Iš natūralaus medžio pagaminti, ilgaamžiai ir puikia kokybe išsiskiriantys mūsų gaminami lauko baldai puikiai tiks Jūsų namo ar sodybos terasai, papuoš Jūsų namų aplinką ir suteiks daugybę malonių akimirkų ilsintis lauke. Natūralūs medžio masyvo lauko baldai pavers Jūsų namus ar sodą jaukumo oaze, į kurią norėsis nuolat sugrįžti. Mes gaminame ir parduodame tik aukščiausios kokybės medinius lauko, terasos baldus ir daug kitų sodo baldų.

Visada yra gerai laukti gero oro, saulės, šilumos. Ieškote kuo (aprengti) savo kiemo erdvę? Štai kodėl mūsų lauko baldai padės jums suplanuoti ir įgyvendinti jūsų laisvalaikio idėjas lauke. Netgi nekreipiant dėmesio ką rodo termometras. Visko ko jums gali prireikti susikurti savo oazę lauke, terasoje ar balkone tikrai rasite pas mus.

Lauko baldai neabejotinai papuoš net pačio reikliausio kliento kiemą, terasą, balkoną ar žiemos sodą. Su natūralaus medžio Lauko baldais susikursite jaukią ir išskirtinę aplinką.

Įsileiskite saulės šviesą:

Svajoti apie šiltesnius orus galima bet kada. Todėl pasirūpinome, kad jūsų pasisėdėjimai lauke būtų malonūs nepriklausomai nuo to, ką rodo termometras.

Galėsite išsirinkti skirtingų formų, norimo medžio lauko baldus, kurie ne tik papuoš Jūsų sodą ar terasą, bet ir suteiks galimybę romantiškai pavakarieniauti žvaigždžių šviesoje ar tiesiog mėgautis šilta vasara. Lauko baldai puikiai derės jūsų aplinkoje, sode, terasoje, kieme, gamtos apsuptyje. Natūralaus medžio lauko baldai, visuomet suteikia jaukumo, šilumos, natūralumo jausmą. Tai ekologiški, patvarūs, ilgaamžiai baldai, kurie yra ne tik gražus vaizdas jūsų akims, bet ir poilsio, pramogų visuma, daugelį metų.

Norite tvirtų, ilgaamžių, didingai atrodančių ąžuolinių lauko baldų, kurie ne tik papuoštų Jūsų sodybą, bet ir suteiktų galimybę patogiai, jaukiai praleisti laisvalaikį? Iš natūralaus ąžuolo pagaminti lauko, terasos baldai taps neatsiejama Jūsų namų dalimi ir ne tik papuoš Jūsų aplinką, bet ir tarnaus ilgus metus.

Jūsų pageidavimu, galime pasiūlyti ir pagaminti baldus ir iš ąžuolo. Ąžuolas – jėgos, stiprybės ir ilgaamžiškumo simbolis. Mūsų įmonėje baldai gaminami ir iš ąžuolo masyvo. Šakos, gumbai, medžio kreivumas išryškina gaminių unikalumą ir suteikia savitumo. Įvairių formų ir dydžių stalai, suolai bei krėslai puikiausiai tiks terasose, soduose, sodybų – gyvenamūjų namų kiemuose. Matmenis, komplektaciją bei apdailą klientas gali pasirinkti savo nuožiūra.

Visi medžio dirbiniai ir jų detalės yra padengiami impregnantu, kuris padeda apsaugoti medieną ir išlaikyti jos ilgaamžiškumą. Nuo saulės ir vėjo poveikio atsiranda nedideli įtrūkimai, kurie suteikia dar didesnio natūralumo.

Mediniai sodo, lauko baldai gaminami iš:

• ąžuolo

• pušies

• eglės

• liepos

• drebulės

• juodalksnio

• ir kitų rūšių medienos.

Patarimai Medinių sodo baldų priežiūrai:

Nesibaiminkite per laiką atsiradusių įtrūkimų dėl saulės, vėjo ir lietaus, tai baldams suteikia daugiau tikrumo ir natūralaus įvaizdžio, kuris puikiai įsikomponuoja Jųsų sode, sodyboje ar kieme. Rekomenduojama lauko baldus, bei kitą produkciją vieną kartą per sezoną lengvai perdažyti, esant lietingiems orams, suolus ir kėdes paversti link stalo, kad ant jų nesilaikytų vanduo. Įsigijus natūralų baldą, niekuo nepadengtą, būtina impregnuoti. Ištepti baldiniu aliejumi (geriausia tris kartus). Taip pat kas sezoną atnaujinimui, pakartoti šią procedūrą.

Jūs pasistatėte pirtį, bet jums reikia jį baigti iš vidaus? Mes Jums siūlome medines dailylentes, bet kokios medienos, bei matmenų. Mes Jums siūlome aukštos kokybės ir konkurencingą kainą, jūsų pirtčiai. Viskas ko jums reikia tik paskambinti ir mes atsakysime į visus jūsų klausimus. Jei negalite skambinti – galite siųsti mums elektroninį laišką.

© 2022 Domosta | All Rights Reserved