Pirčių gamyba

” Pirtis “ Suomiškai reiškia ” vonios “. Šis žodis buvo pasiskolintas ir perkeltas į daugelį kitų kalbų. Kai kurie mokslininkai mano, kad pirtis buvo išrasta iš Bizantijos imperijos, arba pasiskolintos iš slavų skitų, kurie buvo susiję su suomiais. Bet kokiu atveju, pirtis – Suomijos gimtoji tradicija.

Kokia yra pirties nauda?

Pirtyje, kraujagyslės tampa lankstesnės ir gerina kraujotaką kojose.

Pirtis treniruoja širdies ir kraujagyslių sistemą, pagerina širdies būklę.

Pirtis sukelia kūno dirbtinį karščiavimą ( hipertermijos ) būseną. Karščiavimas yra dalis natūralaus gijimo procesų organizme. Ši ” sukelta karštinė ” stimuliuoja imuninę sistemą, kuri veda prie padidėjusios gamybos baltųjų kraujo ląstelių ir antikūnų kovai su liga.

Sportininkai naudoja pirtį, atpalaiduoti įsitempusius raumenis po sunkios treniruotės .

Pirtis leidžia jausti, Atnaujintą ir padidina energijos lygį.

Pirtis – padidina raumenų lankstumą. Ji leidžia giliai atsipalaiduoti kūnui ir protui.

Pirtis atveria poras, ramina skaudančius raumenis, gerina kraujo apytaką.

Kokie yra pirties atsargumo veiksmai?

Negerkite alkoholio prieš pirtį ar jos metu. Alkoholis dehidratuoja ir staiga gali sukelti mieguistumą ir padidina širdžiai apkrovą.

Po treniruotės, jūs turite suteikti savo kūno pakankamai laiko atvėsti prieš jums einant į pirtį, kad išvengtumėt šilumos smūgio. Turėtumėte pailsėti bent 20 minučių.

Reikia gerti daug vandens ar žolelių arbatos prieš ir po pirties, kad pakeisti skysčių praradima pirties procedūros metu. Prakaito liaukos gali išskirti iki 30 gramų prakaito per minutę, labai reali dehidratacijos grėsmė, jei nebūsite atsargūs. Nuovargis ir kiti simptomai dehidratacija gali pasireikšti netekus 1-2% kūno skysčio masės. Simptomai: sunki dehidratacija yra galvos svaigimas, širdies plakimas ir troškulys.

Pirties privalumai

Natūralu, ekonomiška, ekologiška, mobili ir tinkama naudoti ištisus metus – tai tik keletas iš šių raktinių žodžių, kurie apibūdina medinės statinės pirties privalumus.

Rinkdamiesi vietą pirčiai, galėsite mėgautis žaluma vasarą arba sniegu žiemą.

Natūralus medis yra ekologiška ir ekonomiška statybinė medžiaga. Mediena yra vienintelis tikrai atsinaujinantis gamtos išteklis, kuris turi funkcinių savybių, – natūraliai šiltas ir gražus išvaizda ir gera kaina, kuri negali būti pasiekta naudojant dirbtinių alternatyvų. Tinkamas medienos įmirkymas naudojant modernias medienos apdorojimo priemones ir technologijas, didina ilgaamžiškumą ir gerina medienos sąvybes.

Ekologiškas aplinkai ir visuomenei. Tai svarbus gyvenimo būdo pagrindas. Tai geras gyvenimo būdas, kuris saugo ir išsaugo gamtos išteklius ir padeda išsaugoti žmonių sveikatą ir gerovę.

Mobili jeigu reikia – pirtį galima lengvai perkelti į kitą vietą.

  • Ar kada nors galvojote, kad jūs norėtumėte sukurti savo pirtį, tačiau šis procesas yra tiesiog per sunkus?
  • Ar nėra pakankamai vietos statyti pirtį savo sode?
  • Ar statyti pirtį pernelyg brangu ir daug laiko atimantis procesas?
  • Ir nebeįmanoma suprojektuoti pirties Jūsų namuose?

Sprendimas yra čia. Jums nereikia statybos leidimo, kai jūs perkate savo pirtį, o jos vieta ant žemės ar sode gali būti pasirinkta jusų asmeniškai. Jums nereikia pamatų ar kitų didelių gabaritų statinių – pirtis tiesiog gali būti pastatyta ant lygaus ir tvirto paviršiaus.

Mes siūlome sprendimus, kad bus patenkinti bet kokį skonį, dydį ar galimybę turintiems žmonėms.

Tai geriausias pasirinkimas: Medinė statinė Pirtis.

Medinė statinė pirtis yra skirtas būti naudojamas žmonių, bet kokio amžiaus ir bet kuriuo metu. Kai jūs atsipalaiduojate pirtyje, galite pamiršti visus savo kasdienius rūpesčius ir Jūs tikrai atnaujintsite savo sielą. Naudojant pirtį ji turi teigiamą poveikį inkstams, mažina kraujo spaudimą ir simptomus, kuriuos sukelia pervargimas. Garas pagerins jūsų odos struktūrą, išorinių raumenų ir kvėpavimo takų. Prakaitavimo sustiprėjimu (paprastai jūsų organizmas netenka apie 200-1500 g drėgmės) jūs taip pat prarasite kūno svorio. Pirties skleidziamas garas gerina kraujo apytaką, raminamai veikia nervų sistemą, gerina miegą, panaikina nuovargį.

Siekiant padidinti pirties malonumą galima pridėti eterinių aliejų lašų (greipfrutų, kadagių ar pankolių, kurie galėtų pagerinti medžiagų apykaitą). Žolinis vaistas yra naudingas jūsų kūnui, protui ir jausmams. Po pirties jausitės atsigavę, ir kūnu ir dvasia.

© 2022 Domosta | All Rights Reserved